Upravit stránku

Mytí vozidel

Jaké přípravky k mytí používáme?

Naše autokosmetické centrum k mytí vozidel využívá speciální přípravky z řady autokosmetiky NERTA. Jedná se o belgické výrobky, které se vyznačují mimořádnou účinností, ale zároveň vysokou šetrností.

V každém mycím programu je vosk, tudíž Vaše vozidlo se bude nejen velmi výrazně lesknout, ale navíc bude i ochráněno proti povětrnostním vlivům. Karoserie vozidla kromě toho vydrží i delší dobu čistá.

Jakým způsobem mytí provádíme a jak dlouho to trvá?

Speciální čisticí přípravky NERTA určené pro mytí karoserií nanášíme na vozidlo zásadně ve formě pěny, neboť je to efektní a zároveň velmi účinné. Aplikace pěny je velmi rychlá, tudíž se i tímto způsobem výrazně zrychlý celková doba mytí. Ta se pohybuje v rozmezí od 15 do 30 min. Délka mytí se odvíjí od zvolého mycího programu.

Samotné mytí provádíme z 90% tzv. bezkontaktně. To znamená pouze za použití účinného a šetrného čisticího přípravku NERTA CARNET JUMBO a vysokého tlaku vodu. V případě kdy je auto zamyté, nebo dlouhodobě nemyté a bezkontaktní metodu nelze použít, pak přistupujeme ke klasickému ručnímu pěnovému mytí za pomoci čisté žinylkové rukavice.

Pokud zákazník nechce vozidlo umýt tzv. bezkontaktně, popřípadě má-li zájem o klasické ruční mytí prováděné klasickým autošamponem s neutrálním pH, pak dokážeme vyhovět i tomuto požadavku. Zákazník však musí tuto skutečnost nahlásit obsluze před započetím mycího procesu.

Odkud a jak může zákazník mytí sledovat?

Mytí karoserií provádíme tzv. na počkání. Zákazník má možnost počkat v čekárně, která je vybavená TV a Wifi. Z čekárny navíc může celý průběh mytí bedlivě pozorovat, neboť je mycí box s čekárnou propojený oknem. Majitel vozu má tedy jedinečnou možnost sledovat co se s jeho "miláčkem" děje a nemusí ho pustit z dohledu ani na okamžik.