Upravit stránku

MYTÍ VOZIDEL

Jaké přípravky k mytí používáme?

K mytí vozidel používáme výhradně speciální přípravky z řady profesionální belgické autokosmetiky NERTA, jejichž výhradním distributorem je naše společnost v ČR již více než 25 let.

Součástí každého mycího programu je i aplikace kvalitního nano vosku, tudíž Vaše vozidlo se bude nejen velmi výrazně lesknout, ale navíc bude i ochráněno proti povětrnostním vlivům. Kromě toho vydrží karoserie Vašeho vozidla o poznání déle čistá ... 

Jakým způsobem mytí provádíme a jak dlouho to trvá?

Speciální čisticí přípravky NERTA určené pro mytí karoserií nanášíme na vozidlo zásadně ve formě pěny, neboť je to efektní, zároveň velmi účinné a velmi šetrnné k laku vozidla. Aplikace pěny je navíc velmi rychlá, tudíž se i tímto způsobem výrazně zrychlí celková doba mytí. Ta se pohybuje v rozmezí od 20 do 30 minut podle velikosti vozidla a zvoleného mycího programu.

Samotné mytí provádíme z 90% tzv. bezkontaktně (viz video níže). To znamená pouze za použití účinného a šetrného čisticího nano přípravku NERTA SKY WE64 nebo NERTA CARNET JUMBO a vysokého tlaku vodu z vapky. V případě, kdy je auto tzv. zamyté, nebo dlouhodobě nemyté a bezkontaktní metodu lze použít "pouze" k dokonalému předmytí karoserie od hrubých nečistot, pak k jejímu domytí používáme mikrovláknovou rukavici a extra jemný přípravek s neutrálním pH pro ruční mytí NERTA SNOW FOAM, který rovněž na vozidlo nanášíme ve formě pěny. 

Pokud zákazník nechce vozidlo umýt tzv. bezkontaktně, popřípadě má-li zájem o klasické ruční mytí prováděné autošamponem s neutrálním pH, pak dokážeme vyhovět i tomuto požadavku. Zákazník však musí tuto skutečnost nahlásit obsluze před započetím mycího procesu.

Mytí vždy provádíme s největší obezřetností a takovým postupem, aby za žádné situace nemohlo z naší strany dojít k poškrábání laku!

Odkud a jak může zákazník mytí sledovat?

Mytí karoserií provádíme tzv. na počkání. Zákazník má možnost počkat v čekárně, která je vybavená TV a Wifi. Z čekárny navíc může celý průběh mytí bedlivě pozorovat, neboť je mycí box s čekárnou propojený oknem. Majitel vozu má tedy jedinečnou možnost sledovat co se s jeho "miláčkem" děje a nemusí ho pustit z dohledu ani na okamžik.