Upravit stránku

O nás

Naše firma Miloš Poživil - IMPEX TRADING je úspěšně zavedená společnost, která má dlouholetou tradici a již více než 20 let po celé České republice distribuuje výrobky značky NERTA.

NERTA je vysoce kvalitní belgická autokosmetika, která je určená zejména pro profesionální provozy (mycí linky, autoservisy, autodopravce, atd.). Koncový zákazník se tedy s touto značkou běžně nesetkává, neboť se tyto produkty neprodávají v obchodních řetězcích, na čerpacích stanicích, apod..

Otevřením nového autokosmetického centra nerta, přímo v sídle naší společnosti v Hostivici u Prahy, se snažíme značku NERTA více přiblížit koncovým zákazníkům. Autokosmetické centrum dále využíváme jako školicí centrum, kde pravidelně zaučujeme pracovníky našich odběratelů.

Proč zvolit služby autokosmetického centra nerta?

V praxi se dennodenně setkáváme s tím, že v řadě mycích linek se mytí neprovádí správným způsobem.

Trendem poslední doby je používat co nejagresivnější a nejlevnější přípravky, které sice výborně čistí, ale jak jsou šetrné či nešetrné, to už nikoho nezajímá. K mytí se tedy na mnoha místech používají bohužel zcela nevhodné mycí produkty, které i během jednoho mytí dokáží poničit automobil (spálené lišty okolo oken, naleptané disky, poničený lak, atd.).

Kromě toho celá řada mycích linek používá zcela nevhodné postupy mytí, díky kterým je vozidlo vystaveno extrémním podmínkám, které se nejčastěji projevují poškrábáním laku.

Otevřením autokosmetického centra nerta chceme zákazníkům ukázat, jakým způsobem by mytí a čištění mělo správně probíhat. Naším heslem je MYTÍ KTERÉ VÁS OSLNÍ, proto věříme, že i vy uvidíte určitý rozdíl!